UA | RU

Квадрокоптер RYZE Tello Boost Combo

Характеристики

Возраст
от 10-ти лет
Мальчик
Да
Девочка
Да
Уровень сложности
4-й Сложный
Среднее время сборки (час)
2
Количество деталей
9
Видео обзор
Да
Редкая
Нет
Движение/процессор
Аккумулятор Li-Ion
Вид
Программируеммые роботы
Тематика
Дроны
Категория
Роботы
Материал
Металл, пластик
Страна
Китай

Квадрокоптер RYZE Tello Boost ComboОписание:


Компактне бачення безпілотних технологій

Tello представляє собою вражаючий квадрокоптер надзвичайно компактного розміру. Це продукт копіткої роботи компаній Ryze Technology, DJI Innovations і Intel.
Дрон призначений як для дорослих, так і для дітей, дозволяючи користувачам більше дізнатися про літаючі пристрої з можливістю кодування.
Для початківців квадрокоптер Tello є вдалим поєднанням ціни і функціональності.

Створений для новачків

З допомогою квадрокоптера Tello літати дуже просто, що прекрасно підходить для початківців. Інтуїтивне управління і потреба тільки в смартфоні створює надзвичайно прості умови для знайомства зі світом дронів.
Цей пристрій має спеціальний мобільний додаток, який можна встановити практично на будь-який смартфон. Електронне оснащення дрона від DJI гарантує максимальну стабільність управління.
У свою чергу, сумісність з VR-гарнітурою дарує можливість побачити світ з висоти пташиного польоту

Можливості в невеликому корпусі

Перебуваючи практично в будь-якому місці, з Tello можна отримати незабутні позитивні емоції від польоту. Це може бути як закрите приміщення, так і парк. Оснащення квадрокоптера двома антенами дозволяє передавати високоякісне і стабільне відео 720р на відстань до 100 метрів. У свою чергу, акумулятор Tello гарантує політ до 13 хвилин, чого більш ніж достатньо для отримання високоякісних кадрів.

Розширена функціональність

З використанням польотного контролера на базі DJI, Tello може не тільки знімати високоякісні кадри, а й демонструвати небачені польотні можливості.
Наприклад, щоб запустити квадрокоптер в повітря, досить просто підкинути його з руки як пташку.
Спеціальний режим повітряних трюків активує демонстрацію 8D переворотів, які здатен виконувати в повітрі квадрокоптер. У


Високоякісний відео/фото контент

Незважаючи на настільки дитячі розміри, Tello оснащений високоякісним процесором обробки зображення від Intel. Завдяки цьому дрон знімає вражаючі фотографії і відео.
Пристрій може знімати короткі ролики в режимах Circle, 360 або Up&Away за допомогою EZ Shots і ділитися ними в соціальних мережах прямо з власного смартфона.
Електронна стабілізація зображення дозволяє знімати чіткі кадри. Камера дрона здатна робити 5-мегапіксельні фотографії, даруючи оператору широкі творчі можливості.

Система безпеки і польоту

Разом з досить прогресивним функціоналом для польотів, Tello також оснащений системою захисту програмного і апаратного забезпечення. Це дозволяє оператору не переживати за те,

що дрон залетить куди не треба або вріжеться в щось. Всього одним натисканням на екран смартфона можна піднімати в повітря або садити квадрокоптер на землю.
Система захисту батареї сповістить пілота, коли рівень заряду буде занадто низьким. Навіть в разі втрати зв'язку з Tello, система безпеки надійно посадить квадрокоптер.
Сканування перешкод на шляху дрона значно полегшує точне зависання в повітрі.

Можливості для навчання

У випадку Tello, розваги виступають важливою і незамінною частиною успішного навчання.
Розробники зробили квадрокоптер придатним до програмування за допомогою системи кодування на візуальних блоках Scratch, яка була розроблена фахівцями MIT.
Це дозволяє дітям і підліткам ближче познайомитися зі світом програмування через призму розваг.
У свою чергу, для більш просунутих користувачів, розробники створили можливість самому створювати програмне забезпечення для квадрокоптера Tello.
Це стало можливо завдяки системі SDK.


Комплектація:
- Квадрокоптер х 1.
- Пропелери ( пара ) х 4.
- Захист пропелерів ( пара ) х 2 .
- Акумулятор х 3.
- Зарядний хаб х 1.
- Кабель micro USB х 1.
- Ключ для пропелерів х 1.


Характеристики:


ЗАГАЛЬНI:


Дальність польоту: 100 м
Макс. час польоту: до 13 хвилин
Макс. швидкість: 8 м/с


УПРАВЛІННЯ:


ФОТО І ВІДЕО:
Розширення відео: HD 720P30
Розширення фото: 5 Мп (2592x1936)


АКУМУЛЯТОР:
Ємність батареї квадрокоптера: 1100 мАг


ГАБАРИТИ:
Маса: 80 г (з акумулятором і пропелери)
Розмiри: 98х92.5х41 мм